• Пружинний ортопедичний матрац Usleep Art Bliss Cocos 160х190
 • Пружинний ортопедичний матрац Usleep Art Bliss Cocos 160х190

  • Розмір: 
   5 400грн
   • Купити в кредит

Склад:

- Чохол з мікрофібри

- Span Guard

- Latex Cotton

- Thermo Felt

- Пружинний блок Pocket Spring

- Thermo Felt

- Coconut Coir

- Latex Cotton

- Span Guard

- Єврокаркас

Жорсткість: середній / жорсткий (3/4)

Висота: 19 см

Максимальне навантаження: до 140 кг на одне спальні місце

Гарантія: 18 місяців

Ортопедичний матрац Usleep (Юсліп) ComforteXBliss Cocos - являє собою двосторонню модель з асиметричною жорсткістю. Це чудовий варіант для людей, які не привыкли до конкретного рівня жорсткості. Одна сторона моделі є середньо-жорсткою й підходить кожній людині без винятку. Друга сторона — помірно жорстка, рекомендована до використання людям щільної статурі.

Внутрішнє наповнення моделі представлене у вигляді матеріалів з різними властивостями. Основу матраца складати латексована бавовна, яка відповідає за надання додаткового комфорту поверхні моделі. Додаткову жорсткість виробу надають такі матеріали, як ThermoFelt та кокосова койра. Захисний куля SpanGuard виступає як розділовий полотно між вмістом матраца й пружинним блоком.

По периметру виробу розташована подвійна металева рамка для посилення каркасу та високоміцний Єврокаркас. Його завдання — захищати краї моделі від деформації, а сам матрац — від передчасного зносу.

Матеріали та технології:

Захисне полотно SpanGuard — якісний матеріал, призначень для захисту вмісту матраца. Полотно виготовлено за унікальною технологією, містить мікропори, що забезпечують чудову вентиляцію ортопедичного виробу.

Латексована бавовна — це основний, базовий куля ортопедичного матраца. Куля щільний, алі добрі пружинити, забезпечує відмінну ергономічну підтримку тіла під година сну.

ThermoFelt — еластичний, щільний матеріал, створінь на основі суміші зовні та стовідсоткової бавовни. Товщина кулі від 2 до 4 см. Назначення кулі — додатковий захист та жорстка основа для ортопедичного матраца.

Пружинний блок Pocket Spring— пружинний блок складається з незалежних пружин. Шкіра пружинка впакована в окремий чохол, створінь з нетканого матеріалу. Матраці Pocket Spring забезпечують зональну підтримку тіла, рівномірно розподіляючи навантаження, добрі розвантажуючи хребет.

Кокосова койра — спресовані волокна кокосу. Це природний екологічно чистий матеріал. Куля повітропроникний, швидко висихає при намоканні, забезпечує гарну вентиляцію. Він щільний, досить жорсткий, добрі підходить для людей із захворюваннями опорно-рухового апарату.

Чохол з мікрофібри - м'яка тканина приємна на прикосновення, практична, відрізняється особливою зносостійкістю. Здатна вбирати вологу вчетверо більше власної важеля. Відмінно дихає, не змінює колір та форму, гіпоалергенна.

Виробник: USLEEP (Україна)

 • Тип матраца: пружинний
 • Розмір: 160х190
 • Твердість: середньої твердості
 • Навантаження на 1 спальне місце, кг: 140
 • Тип пружинного блоку: "Pocket Spring"
 • Висота: 19
Поставити питання Написати відгук