Про наш магазин

Забезпечте собі повноцінний відпочинок після робочого дня та повний здоров'я сон, придбавши все необхідне для цього у нашому інтернет-магазині “Планета матраців”! З турботою про ваш сон ми підбираємо різні варіанти матрац, наматрацників, а також постільних речей, засинати на яких вам буде комфортніше і приємніше.

У нашому каталозі для вас представлена продукція багатьох виробників, якість та надійність виробництва яких підтверджується не лише сертифікатами та багаторічним досвідом роботи, але також і вдячними відгуками покупців.

Основний наш каталог товарів складають матраци, які ви можете підібрати не тільки в залежності від виробника, але також і за необхідними розмірами, наповнювачами, рівнем жорсткості та максимально допустимим ваговим навантаженням.

Також для вашої зручності пропонуються наматрацники, ковдри, подушки, постільна білизна, ортопедичні грати і навіть набираюча популярність японська екзотика - футони.

Спеціально для вас ми підбираємо те, що має найкраще поєднання функціональності, якості та приємної ціни. Асортименти нашого магазину постійно розширюється! А разом з асортиментом розширюється і географія наших представництв по Україні, щоб покупки для вас стали ще зручнішими, а доставка ще швидше.

На даний момент наш інтернет-магазин має в своєму розпорядженні представництва в Києві, Донецьку, Запоріжжі, Львові та Харкові. Мешканці цих міст також можуть скористатися безкоштовною доставкою за умови замовлення на суму понад 3000 грн. Докладніше з умовами доставки ви можете ознайомитись у відповідному розділі.