Наматрацники

Наматрацник, звичайно, не є невід'ємною частиною спального місця, через що багато покупців часто відкладають його покупку або взагалі відмовляються від такий, про що, однак, згодом нерідко шкодують.

Головне призначення - продовжити термін служби самого матраца, зберегти в цілісності й уберегти від забруднення й пили його поверхня і наповнення. Зневажаючи значенням наматрацника ви скорочуєте термін служби навіть самого якісного матраца, захищаючи його форму, цілісність і забруднення. Тому не відкладайте покупку на потім! Адже з погляду економіки краще зараз купити наматрацник чому в майбутньому купувати матрац у Києву замість старого, який з наматрацником міг би прослужити на роки довше. Ми пропонуємо наматрацники гарної якості від відомих європейських брендів. Наша продукція буде радувати Вас багато років і збереже Вам засобу на покупці нового матраца. Ми перебуваємо поблизу станції м. Академмістечко здійснюємо доставку в будь-яке місто України.

Наматрацники також прекрасно справляються з такими завданнями, як:

  • збільшення твердості/м'якості матраца;
  • підвищення ортопедичних характеристик матраца;
  • запобігання ковзання постільної білизни по надмірно гладкої поверхні матраца;
  • додання додаткового комфорту спальному місцю, його утеплення й терморегуляція;

 

Наматрацник - це проміжний шар додаткового комфорту між тілом людини й не завжди приємною поверхнею матраца. Він створює необхідний затишок, настільки коштовний для приємного сну. А просипатися ранками на м'якій і теплій поверхні тим більше приємніше!

Немаловажної є й гігієнічна функція - усі забруднення й пил він ухвалює на себе, так що матрац залишається непошкоджений. А стирати й чистити набагато легше й дешевше, чим великий і важкий матрац. Пропоновані в нашому каталозі наматрацники в Києву є стьобаними й мають різні варіанти тканин покриття й матеріалів наповнювача (синтепон, латекс).

Натуральне покриття з бязі або жаккарда буде прекрасно сполучатися з постільною білизною і подушкою ортопедичної не дозволить йому скручуватися або зсковзувати. А сучасне внутрішнє наповнення з латексу забезпечить виконання ортопедичних якостей. У якості більш доступного варіанта можна вибрати наматрацник з наповненням із синтепону.

Діапазон наших цін також покликано задовольнити запити максимального числа потенційних покупців.