Постільна білизна

При виборі постільної білизни у першу чергу варто обертати увага, зрозуміло, на матеріал, з якого воно зроблене. Сучасні умови ринку такі, що чому дорожче білизна, тем відповідно краще якість матеріалу, з якого воно було виготовлено. А чим краще якість матеріалу, тем, відповідно, приємніше вам буде на ньому спати.

Серед усіх матеріалів, з яких виготовляють постільна білизна, найбільш високе цінуються сатин і жаккард.

У нашому інтернет магазині можна купити постільну білизну як для себе так і в подарунок своїм близьким. Постільна білизна це гарний подарунок сімейній парі. Купити подушку і дитячі ковдри в Києву можна вже сьогодні по самих доступних цінах. Європейська якість продукції буде радувати вас багато ночей!

Постільна білизна із сатину не тільки красиво виглядає, але також є й досить надійним, оскільки сатин - це дуже міцна тканина, має високу щільність із цього матеріалу має прекрасну повітропроникність і приємно на дотик. До того ж, сатинові простирадла практично не мнуться й відмінно витримують множинні прання.

Жаккард у народі частенько називають королівським, припускаючи, звичайно, жаккард із натуральних тканин, у створенні якого використовуються бавовняні, лляні або шовкові нитки, які переплітаються в незвичайний малюнок або візерунок.

Постільна білизна з жаккарда неймовірно міцне, зі стійкими квітами й фарбами. Така білизна переживе не один десяток (і навіть сотню) прань, однак вимагає й відповідного відходу - стирати його потрібно без використання відбілювачів, гладити бажане із внутрішньої сторони й сушити подалі від прямих сонячних променів.

Наш інтернет-магазин пропонує комплекти постільної білизни із сатину й жаккарда виробництва італійської компанії DiBenedetto, яка вже давно зарекомендувала себе, як надійний виробник домашнього текстилю, що виділяється неповторним дизайном і високою якістю.

Пропозицій модельний ряд представлений різними малюнками й розмірами, крім того, у колекції також присутні й дитячі комплекти.

Купите ортопедичний матрац - це гарний подарунок вам або вашим близьким