Доставка і оплата

Інтернет-магазин «Планета матраців» продає всі товари з доставкою по всій території України.

Ми піклуємося про зручність наших клієнтів, тому здійснюємо доставку замовлених товарів прямо до вас додому або в офіс. Тепер вам не потрібно витрачати час на відвідування магазинів і вибір товарів, — достатньо лише зайти на наш сайт або зателефонувати, вибрати товари і оформити замовлення. Решту зробимо за вас ми.

Наші менеджери проконсультують вас з усіх питань, пов'язаних з оформленням замовлення, оплатою і доставкою.

Увага!: Замовляючи доставку товару кур'єрською службою (Нова Пошта) – при отриманні обов'язково перевіряйте наявність всього товару відповідно до Вашого замовлення, а також його зовнішній вигляд (цілісність заводської упаковки, фасадів та скляних елементів) дзеркала) на: відколи, тріщини, подряпини...)

Всі замовлення перевіряються нашими співробітниками та співробітниками «Нової Пошти» під час відправлення. Також усі посилки страхуються, і перевізник несе повну відповідальність за доставку посилки до Вас неушкодженої. У разі пошкодження товару або неповної комплектації необхідно скласти акт (претензію) у присутності співробітника компанії перевізника. Обов'язково повідомте нам про те, що трапилося за будь-яким номером з розділу контакти. Якщо дефекти або неповна комплектація були помічені пізніше, перевізник у компенсації може відмовити.

Замовляючи доставку товару нашим транспортом або «самовивіз» – при отриманні обов'язково перевіряйте наявність всього товару згідно бланку замовлення, а також його зовнішній вигляд (цілісність заводської упаковки, фасадів та скляних елементів (дзеркала) на: сколи, тріщини, подряпини). ..) У разі пошкодження товару, або неповної комплектації – необхідно обов'язково повідомити кур'єру та зв'язатися з нами за будь-яким номером з розділу Післяплати – у відділенні Нової пошти (за мінусом передоплати)

Кредит/розстрочку – ми співпрацюємо з надійними банками.

Готівкою – кур'єру при отриманні.

Безготівковий розрахунок – у будь-якому Банку України згідно з номером рахунку (доставка товару можлива після надходження 100% оплати, на розрахунковий рахунок).

Доставка по Києву від 10000 грн безкоштовно до Парадного.

Якщо товар замовлений певні випадки, коли необхідна передоплата: 20%, а якщо нестандартний розмір, то передоплата становить 50%.

Доставка в регіони матраців вартістю понад 10000 грн можлива за погодженням (так не всі торгові марки можемо доставляти безкоштовно).

Примітки: При отриманні замовлення уважно оглядайте покупку у присутності кур'єра, якщо Вам не подобається зовнішній вигляд або товар не відповідає параметрам замовлення, не розкриваючи упаковку, повертайте замовлення кур'єру, ми обов'язково його замінимо. Претензії на вигляд приймаються тільки в момент доставки. Всі претензії по придбаних товарах направляйте на e-mail: info@planetamatrasov.com.ua.