Ковдри

Ковдра в багатьох з нас асоціюється з відчуттям тепла, затишку й комфорту. Ковдра гріє, створює затишок і відчуття захищеності, розслаблює й навіть заколисує. Саме тому важливо, щоб воно було зроблено з використанням правильних матеріалів, причому як в обшивці, так і в наповнювачі. Сучасні технології дозволяють створювати ковдри, які мають прекрасну терморегуляцію. У наших клієнтів є можливість не тільки купити ковдру по самих вигідних цінах, але й купити постільна білизна у будь-який інший регіон України! Наші ковдри створять необхідний затишок і комфорт у зимову ніч, зігріють вас теплом.  Сучасні матеріали для ковдр і подушок виготовляються зі зносостійких і антибактеріальних тканин, не збираючих пил. Укриватися такими ковдрами одне задоволення.

Бажане підбирати два різні - одне на холодну пору року, інше на тепле. Правда, існують і такі варіанти, які можна використовувати цілий рік. Однак варто враховувати, що для комфортного сну під правильно обраним ковдрою не повинне бути ні занадто пекуче, ні, зрозуміло, занадто холодно.

Бавовняні, м'які й легені подушки, ідеально підійдуть для більш теплої пори року, забезпечують гарний повітрообмін, і завдяки натуральності й екологічності, як правило, підходять навіть алергікам.

Силіконові ковдри відмінно підтримують температурний режим, легко відновлюють форму після зминання й до того ж прості у відході. Вони добре пропускають вологу, яка може виходити від людини під час сну, коли йому пекуче, при цьому зберігаючи необхідний рівень тепла.

Особливого підходу вимагає вибір ковдри для дітей. Отут діє таке ж правило, як і для дорослих - в ідеалі ковдри повинне бути два, щоб міняти їх залежно від сезону. Також варто враховувати, що пухові можуть викликати алергію, тому для дітей їх все-таки не рекомендують. І ще однією важливою властивістю дитячої ковдри повинна бути його легкість, щоб маляті було комфортно під ним перебуває.