Подушки

Вибираючи подушку не варто вважатися, що можна купити ту саму, найкращу й підходящу модель для всіх відразу. Подушка повинна підбиратися індивідуально, тому що її вибір багато в чому залежить від пози, у якій людина звичайно спить, а також від індивідуальних переваг її твердості.

Роль подушки для повноцінного здоровішого сну так само важлива, як і правильний вибір матраца. Важливо підбирати подушку індивідуально, з урахуванням тієї пози сну в якій людина звичайно спить, а також у кожного свої, індивідуальні, переваги до твердості. Ми пропонуємо Вам купити подушку у нас у Святошинському районі м.Київ, через наш інтернет магазин. Наші консультанти компетентно й оперативно відповідять на всі ваші питання й підберуть кращий варіант саме для Вас. Зручна подушка не тільки гарний елемент декору спальні, але й можливість висипатися і як результат підвищення працездатності й гарний настрій на весь день. Ми надаємо своїм клієнтам купити ковдру в Києву Святошинському районі по самих доступних цінах. Наш менеджер допоможе вибрати вам подушку саме під вас!

Звертати увагу при виборі подушки в першу чергу прямує на наповнювач. Від нього залежить не тільки ціна, але також її твердість і те, наскільки комфортно Вам буде на цій подушці спати - буде чи досить розслаблюватися шия, і буде чи забезпечуватися правильне положення для вашого хребта під час сну. Правильний вибір також є гарною профілактикою остеохондрозу.

У нашому інтернет-магазині “Планета матраців” ви зможете підібрати собі як ортопедичну подушку, так і звичайну для сну, щоб спати з максимальним комфортом.

Представлені моделі подушека з латексу ТМ MatroLuxe мають ортопедичні властивості, мають тривалий строк експлуатації й високу пружність.

Усе більшу популярність останнім часом здобувають із наповнювачем з в'язкоеластичній піни, які ще інакше називають “memory foam”. Наш інтернет магазин матраців пропонує подушки торговельної марки Magniflex з наповнювачем з в'язкоеластичній піни MEMOFORM®.

Чохол для подушок Magniflex зроблений зі спеціальної повітропроникною тканини, яка до того ж забезпечує правильну терморегуляцію, має спеціальне покриття, захищає від пилового кліща й легко стирається навіть при невисокій температурі.

Наповнювач MEMOFORM забезпечує ортопедичний і анатомічний ефект і також відповідає за підтримку терморегуляції й комфорту під час сну.

Придбати ортопедичний матрац тепер просто й зручно!