• Пружинний ортопедичний матрац Usleep Art Bliss Cocos 160х190
 • Пружинний ортопедичний матрац Usleep Art Bliss Cocos 160х190

  • Размер: 
   5 400грн
   • Купить в кредит

Склад:

- Чохол з мікрофібри

- Span Guard

- Latex Cotton

- Thermo Felt

- Пружинний блок Pocket Spring

- Thermo Felt

- Coconut Coir

- Latex Cotton

- Span Guard

- Єврокаркас

Жорсткість: середній / жорсткий (3/4)

Висота: 19 см

Максимальне навантаження: до 140 кг на одне спальне місце

Гарантія: 18 місяців

Ортопедичний матрац Usleep (Юсліп) ComforteXBliss Cocos - являє собою двосторонню модель з асиметричною жорсткістю. Це чудовий варіант для людей, які не звикли до конкретного рівня жорсткості. Одна сторона моделі є середньо-жорсткою і підходить кожній людині без винятку. Друга сторона — помірно жорстка, рекомендована до використання людям щільної статури.

Внутрішнє наповнення моделі представлене у вигляді матеріалів із різними властивостями. Основу матраца становить латексована бавовна, яка відповідає за надання додаткового комфорту поверхні моделі. Додаткову жорсткість виробу надають такі матеріали, як ThermoFelt та кокосова койра. Захисний шар SpanGuard виступає як розділовий полотно між вмістом матраца і пружинним блоком.

По периметру виробу розташована подвійна металева рамка для посилення каркасу та високоміцний Єврокаркас. Його завдання — захищати краї моделі від деформації, а сам матрац — від передчасного зносу.

Матеріали та технології:

Захисне полотно SpanGuard — якісний матеріал, призначений для захисту вмісту матраца. Полотно виготовлено за унікальною технологією, містить мікропори, що забезпечують чудову вентиляцію ортопедичного виробу.

Латексована бавовна — це основний, базовий шар ортопедичного матраца. Шар щільний, але добре пружинить, забезпечує відмінну ергономічну підтримку тіла під час сну.

ThermoFelt — еластичний, щільний матеріал, створений на основі суміші вовни та стовідсоткової бавовни. Товщина шару від 2 до 4 см. Призначення шару — додатковий захист та жорстка основа для ортопедичного матраца.

Пружинний блок Pocket Spring— пружинний блок складається із незалежних пружин. Кожна пружинка упакована в окремий чохол, створений із нетканого матеріалу. Матраци Pocket Spring забезпечують зональну підтримку тіла, рівномірно розподіляючи навантаження, добре розвантажуючи хребет.

Кокосова койра — спресовані волокна кокосу. Це природний екологічно чистий матеріал. Шар повітропроникний, швидко висихає при намоканні, забезпечує хорошу вентиляцію. Він щільний, досить жорсткий, добре підходить для людей із захворюваннями опорно-рухового апарату.

Чохол з мікрофібри - м'яка тканина приємна на дотик, практична, відрізняється особливою зносостійкістю. Здатна вбирати вологу вчетверо більше власної ваги. Відмінно дихає, не змінює колір та форму, гіпоалергенна.

Виробник: USLEEP (Україна)

 • Тип матраса: пружинный
 • Размер: 160х190
 • Жесткость: средней жесткости
 • Нагрузка на 1 спальное место, кг: 140
 • Тип пружинного блока: "Pocket Spring"
 • Высота: 19
Задать вопрос Написать отзыв