• Матрац Сонель Тропік Еліт 160x200 см
 • Матрац Сонель Тропік Еліт 160x200 см

  • Розмір: 
   16 000грн
   • Купити в кредит

Матрац середньої жорсткості, ближче до жорсткого, на основі пружинного блоку «Pocket Spring», має чітко виражений ортопедичний ефект, має високий ступінь адаптації до особливостей будови тіла людини, забезпечує пружну підтримку, точково розподіляючи навантаження без залучення сусідніх пружин. Хребет знаходиться в правильному анатомічному положенні, що дозволяє знизити ризик виникнення болю в спині. Екологічно чиста кокосова койра та пінополіуретан ідеально збалансували в собі параметри жорсткості та пружності. Матрац «Тропік Еліт» Pocket Spring відмінно вентилюється, має чудові антисептичні та гігієнічні властивості. Завдяки сучасним технологіям виробництва матеріалів матрац довгі роки не втрачає форму, не деформується, зберігає свої ортопедичні властивості. «Тропік Еліт» Pocket Spring - це відмінне співвідношення ціни та якості, за що по праву є хітом продажу!

Детальний опис настилів

Флізелін – прокладний матеріал, що використовується для захисту м'яких настилів матраца від дії пружинного блоку.

Пінополіуретан надає матрацу пружність та еластичність, завдяки сучасним технологіям виробництва на тривалий час зберігає свої властивості та форму.

Кокосова койра, що є в даній моделі, надає жорсткості. Вона міцна, пружна та гігієнічна. Цей довговічний настил не піддається гниття і деформації, не вбирає вологу, добре вентилюється, має антисептичні властивості. Волокно кокосового горіха, що виросло під сонцем Тропік Елітів, увібрало в себе величезний запас позитивної енергетики, що створює потужне сприятливе біополе під час сну.

Ватин виконує ізоляційну функцію між основними настилами та чохлом.

Гігієнічність спального місця забезпечить знімний трикотажний чохол, що передбачає самостійне чищення у міру забруднення. Чохол у матрацному виробництві - «одяг століття», міцне і довговічне тканинне покриття, має гарний зовнішній вигляд і високі естетичні властивості, хорошу зносостійкість, пружну опірність до деформацій багаторазового розтягування і зминання, відмінну повітропроникність і антистатичні.

Люверси забезпечують постійну циркуляцію повітря всередині матраца.

Ручки призначені лише для перевертання матраца.

Настили з двох сторін пружинного блоку сформовані однаково, що дозволяє продовжити термін служби матраца «Тропік Еліт» Pocket Spring вдвічі.

Додаткову жорсткість спального місця забезпечить матрац «Тропік Еліт Макс» Pocket Springзавдяки додатковому настилу повсті з двох сторін, спальне місце витримує значну вагу тривалий час.

Повсть надає матрацу додаткову жорсткість та довговічність.

За бажанням клієнта матрац «Тропік Еліт» Pocket Spring може бути виготовлений у нестандартному розмірі.

 • Тип матраца: пружинний
 • Розмір: 160х200
 • Твердість: середньої твердості
 • Навантаження на 1 спальне місце, кг: 140
 • Тип пружинного блоку: "Pocket Spring"
 • Висота: 28
Поставити питання Написати відгук