• Пружинний ортопедичний матрац Usleep Art Vintage 70х190
 • Пружинний ортопедичний матрац Usleep Art Vintage 70х190

  • Розмір: 
   3 800грн
   • Купити в кредит

Склад:

- Чохол з жаккарда

- Latex Cotton

- Thermo Felt

- Пружинний блок Pocket Spring

- Dense Foam

- Thermo Felt

- Latex Cotton

- Єврокаркас посилень, подвійна рамка зі сталі по периметру

Жорсткість: м'який/середній (2/3)

Висота: 20 см

Максимальне навантаження: до 130 кг на одне спальні місце

Гарантія: 24 місяців

ОРТОПЕДИЧНИЙ МАТРАЦ ART VINTAGE - це двостороння модель, в основі якої є незалежний пружинний блок Pocket Spring. Усі пружини блоку функціонують незалежно одна від одної, завдяки чому досягає ефективної підтримки хребта.

У якості шарів наповнення використовують латексована бавовна, яка надає поверхні виробу додаткового комфорту, а також ThermoFelt — еластичний та щільний матеріал, використання якого дозволяє наділити матрац необхідною жорсткістю.

По периметру виробу розташований високоміцний єврокаркас із інноваційної піни. Він запобігає деформації країв матраца, а також продовжує термін його експлуатації. Пружинний блок має додаткове посилення двома рамками зі сталі. Надійність виробу підтверджується гарантією якості на 24 місяці.

Зробіть свій відпочинок комфортним, а сон глибоким та тривалим разом з матрацом Usleep Art Vintage.

Матеріали та технології:

Латексована бавовна - це основний, базовий куля ортопедичного матраца. Куля щільний, алі добрі пружинити, забезпечує чудову ергономічну підтримку тіла під година сну.

ThermoFelt - термічно з'єднані волокна, що рівномірно розподіляють навантаження й створюють захист м'яких настилів від пружинного блоку. Застосовувані волокна є органічними та гіпоалергенними.

Пружинний блок Pocket Spring – пружинний блок складається з незалежних пружин. Шкіра пружинка впакована в окремий чохол, виготовлення з нетканого матеріалу. Матраці Pocket Spring забезпечують зональну підтримку тіла, рівномірно розподіляючи навантаження, добрі розвантажуючи хребет.

Dense Foam – піна підвищеної щільності, що забезпечує ефект "пружини" без відчуття просідання, робить виріб міцним та надійним.

Жаккард має високу щільність плетіння нитки, вона міцна та довговічна, має у своєму складі бавовну та поліестер. Покривна тканина жаккард забезпечує довгий термін служби матраца та гарний зовнішній вигляд.

Виробник: USLEEP (Україна)

 • Тип матраца: пружинний
 • Розмір: 70х190
 • Твердість: жорстко/м'який
 • Навантаження на 1 спальне місце, кг: 130
 • Тип пружинного блоку: "Pocket Spring"
 • Висота: 20
Поставити питання Написати відгук