• Матрац ШАРЛОТТА HARD 70х190
 • Матрац ШАРЛОТТА HARD 70х190

  • Розмір: 
   3 519грн
   • Купити в кредит

Состав:

- тканина жаккард

- ніздрюватий пінополіуретан 2 см

- кокосова койра 2 см

- термопресований повсть

- пружинний блок Pocket spring 7 зон твердості

- термопресований повсть

- кокосова койра 2см

- ніздрюватий пінополіуретан 2 см

- тканина жаккард

Твердість: твердий

Висота: 24 см

Максимальне навантаження: до 140 кг на одне спальне місце

Гарантія: 20 років на пружинний блок і 3 року на настили

Двосторонній твердий пружинний матрац із поліпшеним ортопедичним і анатомічним ефектом на основі блоку незалежних пружин Pocket Spring з 7-ю диференційованими зонами твердості із застосуванням із двох сторін шарів кокосової койри висотою 2 см. Має високу твердість і еластичністю.

Матеріали й технології:

Блок незалежних пружин Pocket Spring - блок пружин діаметром 5 см. Пружини не зв'язані між собою. Завдяки високій крапковій еластичності кожної пружини блок має високі ортопедичні й анатомічні властивості. При цьому кожна пружина перебуває в окремому матер'яному чохлі, тому досягається точний розподіл навантаження тіла без залучення сусідніх пружин і матрац ідеально повторює контури вашого тіла. Пружини блоку незалежних пружин виготовлені зі сталевого пружинного дроту діаметром 1,8 мм. На 1 м.кВ блоку Pocket Spring у матрацах ТМ Сонлайн перебувають 330 пружин.

Пінополіуретан - унікальний полімер, що володіє великою пружністю й еластичністю. Він легкий, еластичний, дуже міцний, водостійкий і стійкий до перепадів температур. Пінополіуретан не піддається грибкам, цвілі й гниттю, що немаловажне при виготовленні матраців. Крім того, ППУ відрізняється тим, що забезпечує відсутність «ефекту провалювання», тобто дозволяє довго й ефективно підтримувати первісну форму виробу й перешкоджати його просіданню. Цей матеріал характеризується високими зносостійкими властивостями, що й амортизують, .

Койра кокосова - це натуральний, твердий і пружний пресований настил, який проводиться з верхніх волокон кокосового горіха. Такі волокна проходять спеціальну обробку натуральним латексом, що надає кокосовій плиті більшої еластичності. У підсумку одержуємо пружний, міцний і гігієнічний матеріал, а його термін служби значно вище, чим у штучних наповнювачів. До особливостей койри слід віднести її антибактерицидні властивості, вона не піддається гниттю, розкладанню й деформації. Кокосова койра не убирає вологу, а також сприяє поліпшенню вентиляції матраца, і має антиалергенні властивості.Кокосова койра використовується в якості настилу, що робить удалим співвідношення параметрів твердості й еластичності. Також койра має унікальну властивість екологічно чистого матеріалу.

Термовий лок – це щільний нетканий матеріал, виготовлення як з натуральних, так і синтетичних волокон шляхом термічної обробки по спеціальних технологіях. Така повсть має підвищену щільність і використовується для захисту м'яких матеріалів ортопедичного матраца від пружинного блоку. Також, термопресований повсть, надає матрацу твердість і збільшує строк його експлуатації.

Кращої для чохлів матраців уважається жакардова тканина. У неї висока щільність плетива нитки, вона міцна й довговічна, має у своєму составі бавовна й поліестер. Покривна тканина жаккард забезпечує довгий термін служби матраца й гарний зовнішній вигляд.

Анатомічний і ортопедичний ефекти. Матрац забезпечує необхідну підтримку Вашого хребта, зберігає під час сну його правильне природнє положення й формуї перешкоджаючи його скривленню.Він забезпечує правильний кровообіг, рівномірний розподіл навантаження, повноцінний комфортний відпочинку.

Безклейова технологія - нова якість сну! Матраци Сонлайн на основі пружинних блоків Pocket spring і Боннель проводяться без застосування клею! Це дозволяє досягтися якісно нового рівня екологічності матраців Сонлайн, практично повністю зберегти в готовому виробі унікальні властивості пружинних блоків точно ухвалювати форму тіла людину, побільшати надійність конструкції, стійкість настилів до деформації й термін служби матраца.

Виробник: ТМ СОНЛАЙН (Україна)

 • Тип матраца: пружинний
 • Розмір: 70х190
 • Твердість: твердий
 • Навантаження на 1 спальне місце, кг: 140
 • Тип пружинного блоку: "Pocket Spring"
 • Висота: 24
 • Наповнювач: кокосова койра, пінопулеуретан, термоповсть
 • Додаткові властивості: Жаккардова тканина
Поставити питання Написати відгук