• Матрац Karibian Silver Cashmere V4 140x200
 • Матрац Karibian Silver Cashmere V4 140x200

  • Розмір: 
   17 410грн
   • Купити в кредит

Матрац Cashmere ставиться до серії Silver іспанського бренда Karibian Descanso. За час роботи з 1998 року ця компанія зарекомендувала себе, як еталонний виробник матраців, поєднують у собі комфорт, матеріали високої якості й елегантність. Гарантія на продукцію становить 3 року.

Виробу з колекції Silver відрізняються елегантним сучасним стилем і гарантують комфорт. Різні способи обробки тканин відповідають будь-яким потребам замовника. На цих матрацах ви будете засипати ще швидше, чим тільки могли собі представити. Для колекції Silver характерна середньо-високий ступінь твердості. Матраци відмінно підійдуть для тих, хто любить спати на твердій поверхні із правильним положенням спини в різних фазах сну. Ця гама продукції рекомендується з урахуванням анатомічних особливостей тіла й розрахована на вагу до 95 кг.

Переваги матраців Cashmere серії Silver:
1. Матеріал-Кашемір. Деякі із властивостей кашемірової вовни включають м'якість, регулювання температури, повітропроникність, стійкість до неприємних заходів і контроль вологості. Помітною відмінністю є те, що кашемірова вовна може бути в
вісім раз тепліше, чим інші види вовни. Його волокна м'які на дотик, а тому неймовірно легені й зручні. Інвестиції в ідеальний нічний сон – одне із кращих вкладень, яке ми можемо зробити.

2. Visco Therm 50 кг 1 см: ця піна з ефектом пам'яті 50 кг/м3 має динамічний состав, виготовлений з високоякісних матеріалів з відкритою ніздрюватою структурою. У результаті виходить матеріал, який поліпшує повітропроникність і адаптується до кожного руху під час різних фаз сну. Завдяки ефекту чутливості до температури, ця піна з ефектом пам'яті адаптується при контакті з теплом тіла, створюючи ефект пам'яті й забезпечуючи додатковий ступінь стійкості. Він рівномірно розподіляє вагу по поверхні, зменшуючи тиск на тіло й забезпечуючи більш глибокий і освіжаючий сон.

3. Порожнє фібра софт:  складається з безлічі високоеластичних пустототілих волокон, які забезпечують постійну циркуляцію повітря, регулювання термобалансу й вирівнювання перепадів температур під час сну. Завдяки цьому, досягається ідеальний мікроклімат на поверхні матраца.

4. Піна 25 кг/м3 HR має відкриту ніздрювату структуру, яка сприяє транспірації, що дозволяє поліпшити внутрішній повітряний потік. Піна середньої твердості й міцності й
абсолютно стійка до зношування, вологи й високим температурам.

5. Матеріал 3Д : унікальна система мікроклімату. Це спеціальний інженерний розв'язок, який забезпечує оптимальний волого й повітрообмін людини під час сну й відпочинку. Структура системи дозволяє повітрю й волозі, проходячи крізь настилочні шари матраца, безперешкодно виходити з нього у всіх напрямках. Особливістю й унікальною частиною конструкції є тривимірна аероленту, інтегрована в борт матраца по всьому периметру. Вуглецеве волокно, 3D вентильований нетканий наповнювач.

6. Бічні посилення: система посилення периметра матраца виконана з еластичного матеріалу з пінополіуретану.Що дозволяє створити посилення периметра матраца з поліпшеною повітропроникністю при збереженні високих експлуатаційних характеристик.

Висота матсраа – 25 см
Матрац має високий анатомічний, ортопедичний і ергономічний ефект.
Антибактеріальний, екологічний, дихаючий, незалежний, 5 зон відпочинку.

 • Тип матраца: безпружинний
 • Розмір: 140х200
 • Твердість: твердий
 • Навантаження на 1 спальне місце, кг: 140
 • Тип пружинного блоку: Піна Memory Foam
 • Висота: 25
 • Наповнювач: кашемір
Поставити питання Написати відгук