• Матрац Dolce Vita Dual 12 200х220 см
 • Матрац Dolce Vita Dual 12 200х220 см

  • Розмір: 
   119 453грн
   • Купити в кредит

 

Поєднання матеріалів у блоці матраца дають ефекти підпружування й пружності, а також забезпечують високий рівень ортопедичної підтримки

Склад блоку

dvd12-770x665-struttura

 

A - Чохол

Терморегулююча тканина Outlast® створює ідеальний мікроклімат у нічний час;  Віскозна тканина, приємна на дотик. Екологічна тканина сертифікована GRS, виготовлена з переробленої сировини. Чохол матраца знімається.

 

  B - Підкладка

Три різні матеріали: Гіпоалергенне та дихаюче волокно, що забезпечує додатковий комфорт у нічний час. Memoform – анатомічний матеріал, що ідеально адаптується до форми вашого тіла. Суперм'яке волокно, м'яке та дихаюче, забезпечує додатковий комфорт та гігієну під час сну.

 

  C - Рівень комфорту

Система Dual Core дає вам відчуття іншого рівня комфорту, просто перевернувши внутрішню частину матраца. Шар із Memoform заввишки 5 см реагує на вагу вашого тіла та ідеально адаптується до вашої статури, забезпечуючи тим самим щільний комфорт та анатомічну підтримку всього тіла. Шар із Eliosoft висотою 3 см забезпечує оптимальну та надійну підтримку спини.

 

  D - Базовий шар

Шар із Elioform висотою 21 см забезпечує оптимальну, але м'яку підтримку спини, не викликаючи стиснення хребта.

Переваги матраца

 • Терморегулюючий чохол (тканина Outlast) для створення оптимального мікроклімату на поверхні матраца
 • Безпружинний блок
 • Анатомічний максимально комфортний шар матеріалу MEMOFORM у верхній частині безпружинного блоку завтовшки 3см + MEMOFORM 2см, вшитий в чохол матраца
 • Піна Elioform 21см з ортопедичним ефектом в центральній частині блоку матраца забезпечує помірну та ідеальну підтримку фізіологічних вигинів хребта (особливо в поперековому відділі)
 • Конструкція матраца – комбінування різних матеріалів + чохол з “глибокою прошивкою” дає ефект присутності легкого підпружинювання
 • Здатність матраца забезпечити ортопедичний і анатомічний ефект
 • Анатомічний матеріал забезпечує високий рівень комфорту
 • Універсальність не залежно від ваги та зросту користувача
 • Відсутність клейових з’єднань
 • Високе вагове навантаження на спальне місце
 • Вакуумне пакування
 • Наявність сертифікатів ЄС з безпеки
 • Виготовлений в Італії (реєстр італійських виробників)

Рекомендації до використання

Матрац Comfort Deluxe Dual 12 створений для комфортного сну і забезпечує максимальні ортопедичний і анатомічний ефекти.

Завдяки наявності в одному матраці двох рівнів комфорту, матрац Comfort Dual 12 підходить для всіх покупців не залежно від їх вподобань до комфорту (м’який, жорсткий, помірний).

Матрац дозволяє тілу людини приймати ідеальне положення для сну і відпочинку, хребет знаходиться в правильному положенні. Завдяки високому анатомічному ефекту (матрац має опцію статичного протипролежневого засобу), матрац підлаштовується під тіло людини та забезпечує оптимальне положення для сну. Запобігає “затіканню” і онімінню частин тіла, забезпечує комфортну анатомічну підтримку й ортопедичну опору. Завдяки анатомічній піні, матрац має еластичну пам’ять, зменшує площу зворотнього тиску на тіло людини, точково забезпечує правильне фізіологічне положення хребта, тим самим запобігаючи виникненню різних патологій, що викликаються неправильним сном і відпочинком.

Максимальний ефект терморегуляції та створення оптимального мікроклімату на поверхні матраца забезпечує чохол з тканини OUTLAST
Випробувано в Космосі та на Землі

Тканина Outlast розроблена по технічному запиту NASA, як один з матеріалів для використання в космічних костюмах астронавтів.

Outlast – активна технологія управління теплом і вологою, заснована на зміні фази матеріалів, які здатні поглинати, зберігати та виділяти тепло для створення оптимального регульованого мікроклімату шкіри людини.

Волокна тканини включають мільйони кульок з воску, які тануть при температурі 36 градусів. При нагріванні тіла мікрокапсули у волокні тануть, поглинаючи енергію (тепло) і охолоджують тіло, а при замерзанні мікрокапсули віддають накопичене у волокні тепло тілу, зігріваючи його. Таке волокно здатне поглинати і зберігати велику кількість тепла, дозволяючи чохлу матраца зберігати максимальний температурний комфорт.

М’яка і ніжна на дотик тканина, схожа на шовк, забезпечує приємні відчуття при контакті зі шкірою, забезпечує максимальний термічний комфорт упродовж сну.

Outlast є єдиним термічно адаптивним матеріалом (заснованим на зміні фази матеріалу), який має сертифікат Spase Technology. Цим сертифікатом підтверджується безпека і висока ефективність технології Outlast. Понад 300 компаній в різних країнах використовують матеріал Outlast.

Поєднання ефективності терморегулюючого чохла й анатомічного комфорту з ортопедичною підтримкою, яку забезпечує внутрішній блок матраца, роблять модель ComfortDual 12 ідеальною системою комфортного і здорового сну.

Для збільшення терміну служби чохла і його захисту від грязьових, пилових забруднень і вологих протікань – рекомендується використовувати наматрацник-протектор KAMASANA з мембраною “аква-стоп”, що дихає.

Завдяки унікальній мембрані виготовленої за принципом мембрани Gore Tex (структура мембрани зроблена таким чином що через мікропору вільно циркулює повітря, а волога затримується і залишається на поверхні не проникаючи всередину) наматрацник ніяк не знижує терморегулюючі властивості чохла, а також не впливає на ортопедичний і анатомічний ефекти матраца.

Рекомендовані моделі наматрацників – Estel, Actipur, Meddal, Silk.

Для збільшення ортопедичного та анатомічного ефектів в шийному відділі хребта, разом з матрацом рекомендовано використовувати анатомічні подушки MAGNIFLEX та KAMASANA, сертифіковані як статичний протипролежневий засіб, згідно з використанням медичних засобів і пристосувань.


garantia.jpg

Характеристики
Виробник
Alessanderx S.p.a.
Країна виробник
Італія
Гарантія, рік
2 роки
Ортопедичний ефект
ідеальний комфортний
Анатомічний ефект
ідеальний комфортний
Рівень комфорту
комфорт, ідеальний
Терморегулюючий ефект чохла
технологія Outlast (ефект капсул “вогонь-лід”)
Гіпоалергенний
Так
Протикліщова обробка
Так
Жорсткість матраца
Жорсткий, Помірно м'який, Середній
Тип пакування
вакуумна-рулонна
Тип чохла
знімний
Висота, см
30
Тип наповнювача
безпружинний
Вагове навантаження на спальне місце
до 160 кг
 • Тип матраца: безпружинний
 • Розмір: 200x220
 • Твердість: жестко/ мьякий
 • Навантаження на 1 спальне місце, кг: 160
 • Тип пружинного блоку: Memoform
 • Висота: 30
Поставити питання Написати відгук