• Матрац Чемпіон Кокос 70х190
 • Матрац Чемпіон Кокос 70х190

  • Розмір: 
   1 903грн
   • Купити в кредит

Состав:

- тканина жаккард

- ватин

- кокосова койра 1 см

- термопресований повсть

- пружинний блок Боннель

- термопресований повсть

- кокосова койра 1 см

- тканина жаккард

Твердість: середній ближче до твердого

Висота: 20 см

Максимальне навантаження: до 120 кг на одне спальне місце

Гарантія: 20 років на пружинний блок і 3 року на настили

Двосторонній економічний пружинний матрац із ортопедичним ефектом із застосуванням із двох сторін кокосової койри, надає матрацу додаткову твердість, що володіє відмінними терморегулюючими й антибактеріальними властивостями.

Матеріали й технології:

Пружинний блок Боннель складається з 5-і виткових двоконусних пружин сталевого дроту. До гідностей слід віднести гарну довговічність і збереження своїх еластичних властивостей. Боннельний блок витримує більші навантаження й відрізняється відмінною вентиляцією й вологообміном. І, звичайно ж, варто відзначити бюджетність такого блоку. Але при цьому пружини все зв'язані між собою. При цьому знижується анатомічний ефект і з'являється ефект хвилі, коли при натисканні на одну пружину прогинаються й сусідні пружини.

Койра кокосова - це натуральний, твердий і пружний пресований настил, який проводиться з верхніх волокон кокосового горіха. Такі волокна проходять спеціальну обробку натуральним латексом, що надає кокосовій плиті більшої еластичності. У підсумку одержуємо пружний, міцний і гігієнічний матеріал, а його термін служби значно вище, чим у штучних наповнювачів. До особливостей койри слід віднести її антибактерицидні властивості, вона не піддається гниттю, розкладанню й деформації. Кокосова койра не убирає вологу, а також сприяє поліпшенню вентиляції матраца, і має антиалергенні властивості. Кокосова койра використовується в якості настилу, що робить удалим співвідношення параметрів твердості й еластичності. Також койра має унікальну властивість екологічно чистого матеріалу.

Термопресований повсть – це щільний нетканий матеріал, виготовлення як з натуральних, так і синтетичних волокон шляхом термічної обробки по спеціальних технологіях. Така повсть має підвищену щільність і використовується для захисту м'яких матеріалів ортопедичного матраца від пружинного блоку. Також, термопресований повсть, надає матрацу твердість і збільшує строк його експлуатації.

Кращої для чохлів матраців уважається жакардова тканина. У неї висока щільність плетива нитки, вона міцна й довговічна, має у своєму составі бавовна й поліестер. Покривна тканина жаккард забезпечує довгий термін служби матраца й гарний зовнішній вигляд.

Анатомічний і ортопедичний ефекти. Матрац забезпечує необхідну підтримку Вашого хребта, зберігає під час сну його правильне природнє положення й форму й перешкоджаючи його скривленню. Він забезпечує правильний кровообіг, рівномірний розподіл навантаження, повноцінний комфортний відпочинку.

Безклейова технологія - нова якість сну! Матраци проводяться без застосування клею! Це дозволяє досягтися якісно нового рівня екологічності матраців, практично повністю зберегти в готовому виробі унікальні властивості пружинних блоків точно ухвалювати форму тіла людину, побільшати надійність конструкції, стійкість настилів до деформації й термін служби матраца.

Виробник: ТМ СОНЛАЙН (Україна)

 • Тип матраца: пружинний
 • Розмір: 70х190
 • Твердість: середньої твердості
 • Навантаження на 1 спальне місце, кг: 120
 • Тип пружинного блоку: Боннель
 • Висота: 20
 • Наповнювач: кокосова койра, термоповсть, бавовна, вовняна вата
 • Додаткові властивості: Жаккардова тканина

Покупці цього товару також вибирають

Поставити питання Написати відгук