• Новинка
  Матрац Virtuoso 160х200 см
 • Матрац Virtuoso 160х200 см

  • 381 301грн
   • Купити в кредит

 

Матрац VIRTUOSO – елегантність, розкіш, стиль, королівський комфорт – перлина Тоскани:

 

Високотехнологічний матрац Premium класу, що володіє 2–ма рівнями комфорту (комфортний і ідеально–комфортний), забезпечує споживачеві можливість самостійно змоделювати оптимальний рівень комфорту. Високий анатомічний і ортопедичний ефекти, в поєднанні з терморегуллюючими властивостями чохла, роблять цей матрац ідеальною системою комфортного сну і відпочинку.

   virtuoso-16-5-300x254.jpg

·         

Чохол з віскозного сатину поєднує в собі властивості віскози, яка неймовірно м’яка і шовковиста на дотик, з якостями сатину. Витончений і елегантний матеріал з відмінною здатністю розсіювати вологу, завдяки чому матрац дивно дихаючий.

·         Зимова сторона чохла – кашемір, мериносова вовна, верблюжа вовна, кінський волос. Літня сторона – шовк, бавовна,льон, кінський волос.

·         С. Поєднання шару з Mallow Foam (3 см) з розслаблюючими властивостями разом із шаром Memoform HD (6 см), нанесеним з обох сторін, забезпечує чудове відчуття комфорту. Memoform HD, по суті, є інноваційним еластичним віскозним матеріалом високої щільності, який ідеально адаптується до форми тіла, забезпечуючи м’який і затишний комфорт.

·         Середній шар виготовлений з Eliosoft Breeze (14 см), високо дихаючої піни, стійкої до деформації з плином часу. Він забезпечує м’яку і корисну підтримку тіла завдяки доданим екстрактам евкаліпта, які забезпечують приємне відчуття прохолоди.

 
 • Натуральні матеріали чохла створюють ідеальний мікроклімат на поверхні матраца
 • безпружинний блок
 • анатомічний максимально комфортний шар матеріалу MEMOFORM HD® у верхній і нижній частині безпружинного блоку товщиною по 6 см + Mallow Foam® 3см, вшитий в чохол матраца
 • Піна ELIOSOFT Breeze® – 14см з ортопедичним ефектом в центральній частині блоку матраца забезпечує помірну і ідеальну підтримку фізіологічних вигинів хребта (особливо в поперековому відділі)
 •  Конструкція матраца – комбінування різних матеріалів + чохол з «глибокою прошивкою» надає ефект присутності легкої пружності.
garantia.jpg

 

 

Висота матраца – 40 см.

Тип наповнювача – безпружинний.

Вагове навантаження на спальне місце – до 180 кг.

Тип упаковки – Готовий до вживання. (Розгорнуто).

*Рівень комфорту – комфорт / ідеальний комфорт.

Ортопедичний ефект – max*****/****/*** (max 5*).

Анатомічний ефект – max*****/****/*** (max 5*).

Терморегуляція чохла – termovisco зима/літо.

Анатомічні зони – 3 зони.

Ортопедичні зони – 3 зони.

Склад внутрішнього блоку:

Mallow Foam® 3см + MEMOFORM® 6cm + ELIOSOFT Breeze® 14cm + Foam® 3см + MEMOFORM® 6cm

Склад чохла:

Шерсть меринос / кінський волос / верблюжа шерсть / кашемір – ЗИМА

Шовк / льон / кінський волос / бавовна – ЛІТО

 

Рекомендації до використання:

Матрац Virtuoso створений для комфортного сну і забезпечує максимальний ортопедичний і анатомічні ефекти.

Завдяки наявності в одному матраці 3-х рівнів комфорту, матрац підходить для всіх покупців незалежно від їх переваг комфорту.

Матрац дозволяє тілу людини приймати ідеальне положення для сну і відпочинку, хребет знаходиться в правильному положенні. Завдяки високому анатомічному ефекту (матрац володіє опцією статичної протипролежневої дії), матрац підлаштовується під тіло людини і забезпечує оптимальне положення для сну. Запобігає «затіканню» і онімінню частин тіла, забезпечує комфортну анатомічну підтримку і ортопедичну опору.

Ортопедичний ефект – правильне положення хребта (особливо актуальне в попереково –крижовому відділі, так як 65% концентрації остеохондрозу припадає на поперековий відділ хребта) під час сну і відпочинку дозволить забути про больові відчуття, викликані остеохондрозом і радикулітом.

Анатомічний ефект – зняття зворотного тиску з вашого тіла забезпечує вільну циркуляцію крові і лімфи, що не порушує іннервацію і сприяє максимальному розслабленню м’язового корсету під час сну.

 

Матеріали, використовувані в матраці VIRTUOSO

 

Піна з анатомічним ефектом Memoform® + Mallow Foam® – унікальний матеріал розроблений фабрикою Magniflex. Відмінні особливості цього матеріалу по відношенню до аналогічних матеріалів інших виробників є:

 • висока стійкість до деформації і продавлювання
 • мінімалізує зворотній тиск на тіло людини
 • висока повітропровідність – матеріал не парить
 • моментально иправляється після тривалого навантаження (чим довше піна з ефектом пам’яті тримає відбиток вашої долоні, тим гірше якість і експлуатаційні характеристики матеріалу)
 • максимально рівномірно розподіляє вагове навантаження по всій площі використовуваної поверхні
 • не суттєво схильний до впливу температури – не “кам’яніє" при низьких температурах і не "плавиться" при високих

Memoform® – ідеально пристосовується до положення нашого тіла, забезпечує максимальний комфорт і повне розслаблення м’язів під час сну, сприяє відновленню сил після втоми, накопиченої за день.

Плечі і спина:

Значне зниження больових відчуттів при остеохондрозі шийного, грудного і поперекового відділах хребта. Хребет, суглоби і м’язовий корсет знаходяться в розслабленому стані, відпочиваючи від напруги і втоми, накопиченої протягом дня. Максимальний ортопедичний і анатомічний ефект особливо в попереково–крижовому відділі хребта.

Таз і стегна:

Абсолютна свобода у виборі положення тіла під час сну. Максимальне зниження тиску на великі групи м’язів і м’які тканини. Зниження больових відчуттів при захворюваннях м’язів тазового пояса і нижніх кінцівок.

Ноги і коліна:

Максимальне зниження тиску на лімфатичні судини і вени на ногах, зниження набряклості і больових відчуттів при захворюваннях і пошкодженнях тазостегнових і колінних суглобів.

Кровоносні і лімфатичні судини, нервові закінчення:

Зниження тиску на кровоносні судини, відсутнє порушення кровопостачання і іннервації суглобів, м’язів, м’яких тканин. Сон комфортний, людина значно зменшує (на 70-90%) кількість змін положення тіла під час сну. Відсутній ефект "пролежнів" верхніх і нижніх кінцівок. Зниження дискомфорту і больових відчуттів при порушенні периферичного кровообігу.

Піна з анатомічним ефектом Mallow Foam®

Mallow Foam® має протизапальні та заспокійливі властивості. Ось чому Magniflex створив матеріал, який посилив би цей ефект, по суті, створюючи джерело благополуччя для нервової системи. Шар з екстрактами мальви забезпечує м’яку, комфортну і розслаблюючу підтримку. Остаточне визначення комфорту в ваших руках.

Піна з ортопедичним ефектом ELIOSOFT Breeze® – матеріал, виготовлений з додаванням натурального латексу з поєднанням двох типів простих поліефірів, які забезпечують комфортну ортопедичну жорсткість матрацу, а також збільшує опір навантаженням без деформації. Матеріал має пористу структуру, що складається і з’єднується між собою мікропорами, що забезпечує ідеальну повітропроникність. Рівномірний розподіл вагового навантаження і негативне значення накопичення тепла і вологи. Матеріал сертифікований згідно з європейськими нормами санітарних і гігієнічних показників.

Еластичність матеріалу ELIOSOFT Breeze®, забезпечує безперешкодну циркуляцію лімфи, гарантує регенерацію та відпочинок тканин і внутрішніх органів людини, забезпечує правильну підтримку хребту.

 • Гіпоалергенний
 • Не містить токсичних речовин
 • Стійкий до деформації і продавлювання
 • Повітропроникний
 • Електробіологічний
 • Не деформується
 • Безпечний для навколишнього середовища і людини (гарантія oeko tex)
 • Анатомічний ефект
 • Ортопедичний ефект

 

Для збільшення терміну служби чохла і його захисту від грязьових, пилових забруднень і вологих протікань – рекомендується використовувати наматрацник–протектор KAMASANA з дихаючої мембрани «аква–стоп».

Завдяки унікальній мембрані виготовленої за принципом мембрани Gore Tex® (структура мембрани зроблена таким чином що через мікропори вільно циркулює повітря, а волога затримується і залишається на поверхні не проникаючи всередину) наматрацник ніяк не знижує теплорегулюючі властивості чохла, а також не впливає на ортопедичний і анатомічний ефект матраца.

Рекомендовані моделі наматрасників – ESTEL, ACTIPUR, MEDDAL, SILK

Для збільшення ортопедичного і анатомічного ефекту в шийному відділі хребта, разом з матрацом рекомендовано використовувати анатомічні подушки MAGNIFLEX і KAMASANA, сертифіковані як статичний протипролежневий засіб, згідно використанню медичних засобів та пристосувань.

 

garantia.jpg

Характеристики
Виробник
Alessanderx S.p.a.
Країна виробник
Італія
Гарантія, рік
3
Ортопедичний ефект
max * * * * * / * * * * / * * * (max 5*)
Анатомічний ефект
max * * * * * / * * * * / * * * (max 5*)
Рівень комфорту
комфорт, ідеальний
Терморегулюючий ефект чохла
termovisco зима/літо
Гіпоалергенний
Так
Протикліщова обробка
Так
Жорсткість матраца
Жорсткий, М'який, Помірно м'який, Середній
Склад внутрішнього блоку
Mallow Foam® 3см + MEMOFORM® 6cm + ELIOSOFT Breeze® 14cm + Foam® 3см + MEMOFORM® 6cm
Чохол матраца
Шерсть меринос / кінський волос / верблюжа шерсть / кашемір – ЗИМА, Шовк / льон / кінський волос / бавовна – ЛІТО
Сторона використання
двосторонній
Тип чохла
незнімний
Висота, см
40
Тип наповнювача
безпружинний
Вагове навантаження на спальне місце
до 180 кг
 • Тип матраца: безпружинний
 • Розмір: 160х200
 • Твердість: помірковано м'який
 • Навантаження на 1 спальне місце, кг: 180
 • Тип пружинного блоку: Mallow Foam
 • Висота: 40
Поставити питання Написати відгук