• ЧЕМПІОН FORTE - ортопедичний матрац 80х190
 • ЧЕМПІОН FORTE - ортопедичний матрац 80х190

  • 1488
   Розмір: 
   1 803грн
   • Купити в кредит

Состав:

- тканина жаккард

- голкопробивний ватин

- термопресований повсть

- пружинний блок Боннель

- термопресований повсть

- голкопробивний ватин

- тканина жаккард

Твердість: середній

Висота: 18 см

Максимальне навантаження: до 120 кг на одне спальне місце

Гарантія: 20 років на пружинний блок і 3 року на настили

Двосторонній економічний пружинний матрац із ортопедичним ефектом на основі посиленого пружинного блоку. Матрац підвищеної твердості.

Матеріали й технології:

Пружинний блок Боннель складається з 5-і виткових двоконусних пружин сталевого дроту. До гідностей слід віднести гарну довговічність і збереження своїх еластичних властивостей. Боннельний блок витримує більші навантаження й відрізняється відмінною вентиляцією й вологообміном. І, звичайно ж, варто відзначити бюджетність такого блоку. Але при цьому пружини все зв'язані між собою. При цьому знижується анатомічний ефект і з'являється ефект хвилі, коли при натисканні на одну пружину прогинаються й сусідні пружини.

Термопресований повсть – це щільний нетканий матеріал, виготовлення як з натуральних, так і синтетичних волокон шляхом термічної обробки по спеціальних технологіях. Така повсть має підвищену щільність і використовується для захисту м'яких матеріалів ортопедичного матраца від пружинного блоку. Також, термопресований повсть, надає матрацу твердість і збільшує строк його експлуатації.

Ватин – відмінний щільний і нетканий текстильний матеріал з валяної вовни, волокна якої з'єднуються один з одним під впливом гарячої води й пари. Завдяки своїм природним властивостям, ватин є унікальним фільтруючим, теплоізолюючим і прокладним матеріалом. Саме по цьому його й сталі широко застосовувати як у промисловості, так і при виготовленні ортопедичних матраців. Цей матеріал м'який і повітряний, немов цукрова вата, по цьому його неймовірні властивості допоможуть Вам спати так солодко, як ніколи ще раніше.

Кращої для чохлів матраців уважається жакардова тканина. У неї висока щільність плетива нитки, вона міцна й довговічна, має у своєму составі бавовна й поліестер. Покривна тканина жаккард забезпечує довгий термін служби матраца й гарний зовнішній вигляд.

Анатомічний і ортопедичний ефекти. Матрац забезпечує необхідну підтримку Вашого хребта, зберігає під час сну його правильне природнє положення й формуї перешкоджаючи його скривленню.Він забезпечує правильний кровообіг, рівномірний розподіл навантаження, повноцінний комфортний відпочинку.

Безклейова технологія - нова якість сну! Матраци Сонлайн на основі пружинних блоків Pocket spring і Боннель проводяться без застосування клею! Це дозволяє досягтися якісно нового рівня екологічності матраців Сонлайн, практично повністю зберегти в готовому виробі унікальні властивості пружинних блоків точно ухвалювати форму тіла людину, побільшати надійність конструкції, стійкість настилів до деформації й термін служби матраца.

Виробник: ТМ СОНЛАЙН (Україна)

 • Тип матраца: пружинний
 • Розмір: 80х190
 • Твердість: твердий
 • Навантаження на 1 спальне місце, кг: 120
 • Тип пружинного блоку: Боннель
 • Висота: 18
 • Наповнювач: Голкопробивний ватин, термоповсть
 • Додаткові властивості: Жаккардова тканина

Покупці цього товару також вибирають

  Реальная высота 16 см.
Поставити питання Написати відгук