Купуємо зручний матрац

Правильно підібраний матрац стає запорукою комфортабельного розслаблення й відпочинку.

Правильно підібраний матрац стає запорукою комфортабельного розслаблення й відпочинку, спокійного й глибокого сну, відповідно, і здоров'я в цілому.

Усі матраци, продаються в спеціалізованих магазинах або в меблевих салонах, можна розділити на дві групи: безпружинні й пружинні. Практично всіх, хто прагне ортопедичні матраци купити в Києву, цікавить питання: «Який матрац вибрати найкраще: безпружинний або пружинний?»

Тут потрібно сказати, що кожна група матраців має свої переваги й недоліками.

Більшою популярністю користуються пружинні матраци, причому в основному завдяки тому, що вони ставляться до економ-класу, тобто цілком доступні основній масі покупців. Такі матраци можуть бути виготовлені на основі пружин типу «бонель» або на основі незалежного пружинного блоку. Матраци з незалежним пружинним блоком є більш довговічними, оскільки кожна пружинка в цьому випадку полягає в окрему оболонку й ніяким образом не залежить від сусідніх пружин. Це дає можливість зробити строк експлуатації матраца досить тривалим. Матраци із пружинами «бонель» хоча й мають менший строк експлуатації, але й коштують вони трохи дешевше. Недоліком пружинних матраців є їхня схильність до деформації.

Безпружинні матраци гігієнічні й гіпоалергенні, вони забезпечують прекрасний ортопедичний ефект. Ці матраци ідеально підійдуть для тих людей, хто воліє спати на твердих матрацах, але людям похилого віку вони не рекомендуються. Безпружинні матраци мають високі амортизаційні властивості, їх можна використовувати як у міських, так і в дачних умовах.

Де найкраще придбати якісний матрац? Потрібно сказати, що ритм сучасного життя диктує свої умови, і більшість людей не можуть витрачати свій час на пошуки необхідних речей у походах по магазинах. Ми змушено цінувати й заощаджувати свій час, щоб нічого не упустити й усе встигнути. І отут на допомогу приходить інтернет, дозволяючи за лічені хвилини вибрати й купити необхідні продукти, одяг, меблі, побутову техніку. Не стали виключенням і матраци з терне магазину в Києву що пропонують своїм клієнтам різноманітний асортименти зручних матраців по найкращих цінах. Усі моделі з каталогу можна спокійно розглянути в комфортній домашній обстановці й зробити оптимальний вибір.