Дизайн сучасної спальні

Сучасна спальня може виглядати по - різному, але головне місце в її дизайні завжди приділяється ліжка й зручному матрацу.

Спальня є особливим приміщенням у будинку, яке хочеться зробити гарним, затишним і комфортним. Сучасні дизайнери пропонують безліч варіантів оформлення інтер'єру приміщення: у класичному стилі, бароко, етностилі, у стилі мінімалізму. Велика увага при цьому приділяється конструкції ліжка і її оздобленню. Немаловажну роль відіграє матрац і постільна білизна, яка не тільки повинне відрізнятися чудовою якістю, але й відповідати загальному стильовому напрямку даної кімнати.

На сайті можна підібрати матрац, який впише в інтер'єр будь-якої спальні. Багато наші вироби виконані з латексу, що володіє ортопедичними властивостями внаслідок високої пружності матеріалу. Це дозволяє підтримувати тіло під час сну в ідеально правильному положенні. У якості наповнювача використовується кокосова койра, витримуюча будь-яке навантаження. Для того, щоб у дітей не було проблем із хребтом, випливає купити дитячий ортопедичний матрац.

Найпоширенішим є сучасний стиль в оформленні спальні, для якого характерне використання нейтральних відтінків, простих меблів із чітко вираженими лініями й без прикрас, а також мінімальний набір предметів. Меблі повинна бути виконана в класичних відтінках білого, чорного, темно-коричневого кольору. Але для додання інтер'єру спальні деякої ізюминки можна використовувати контрастні кольори штор, постільної білизни або матраців, наприклад, зеленого або жовтогарячого.

На сайті пропонуються моделі матраців самих популярних і модних пастельних відтінків: бежевого, салатного, блакитного. Колір матраців може перегукуватися з кольором стін, при фарбуванні яких також часто використовують світлі тони. Наприклад, цілком оригінально й привабливо будуть виглядати стіни блакитного й шоколадного кольору, особливо, якщо доповнити інтер'єр килимом приємного кремового кольору.

Оскільки ліжко є центром будь-якої спальні її дизайну потрібно приділити особливої увагу, у тому числі й матрацу. Некрасивий, продавлений матрац може зіпсувати враження навіть від вишукано оформленої кімнати. До того ж він відіграє більшу роль у створенні умов для нормального й здоровішого сну. Щоб ортопедичний матрац надає багато можливостей для цього, можна звернутися в наш інтернет магазин. Ми пропонуємо нашим покупцям різні типи матраців, у тому числі й пружинні. Каркас із пружинами розташовується усередині корпуса, виконаного з пінополіуретану. Щоб зробити матрац більш комфортним і зручним використовується бавовняний прошарок. Привабливий зовнішній вигляд матраца забезпечується жаккардовим чохлом, простібаним синтепоном.