ГлавнаяМАТРАСЫMAGNIFLEXМатрас Massaggio De Luxe 80х190

Матрас Massaggio De Luxe 80х190

Производитель: MAGNIFLEX
Нашли дешевле?
В таком случае звоните Нам, пишите Нам, Мы предложим Вам ещё лучшую цену!
26 016,00грн.
Матрасы
Тип матраса: беспружинный
Размер: 80х190
Жесткость: мягкий
Нагрузка на 1 спальное место, кг: 160
Тип пружинного блока: Memoform «Wave»
Высота: 25

 

Новинка колекції 2023р. cсезона система комфортного сну Massaggio De LuxeМатрац Massaggio De Luxe – це матрац з пасивним масажним ефектом, та можливістю коригування комфорту в залежності від пори року (зимовий рівень комфорту / літній рівень комфорту)Матрац Massaggio De Luxe – це матрац з пасивним масажним ефектом, та можливістю коригування комфорту в залежності від пори року (зимовий рівень комфорту / літній рівень комфорту)massag-3.jpg massag-4.jpgМатрац комфорт классу, який забезпечує важливі переваги для комфортного сну та профілактики захворювань хребта:

 • · Ортопедичний ефект – правильне положення хребта без защемлень (ущемлений)
 • · Анатомічний ефект – зняття, та мінімізація зворотнього тиску для розслаблення м’язового корсету
 • · Пасивний масажний ефект – поліпшення току крові та лімфи під час сну (м’які тканини, суглоби, внутрішні органи отримують більше кисню, та не відчувають здавлення)
 • · Сон без болю у спині – за рахунок того, що матрац забезпечує правильне фізіологічне положення хребта
 • · Зменшення та профілактика больових відчутів, пов’язаних з захворюванням хребта в попереково-крижовому та грудному відділах хребта
 • · Моделювання комфорту – жорсткий / помірний / ідеальний (можливо самостійне моделювання 4 різних видів комфорту в одному матраці)
 • · Сезоне формування мікроклімату на поверхні матрацу – чохол матрацу виготовлено з терморегулюючої тканини
 • · Створення ортопедичного ефекту для користувачів з різним зростом, різною вагою і різним віком (завдяки пінному наповнювачу – матрац рівномірно розподіляє вагу, та утворює правильні хребцеві фізіологічні зони)
 • · Помірний анатомічний верхній прошарок (запатентована піна Memoform®), дозволяє користувачу спати на спині, на боку та на животі)
 • · Матрац витримує високе навантаження на одне спальне місце – до 160 кг (завдяки конструкції внутрішнього блоку та високоякісним показникам піни (стійкість до деформації, еластичність, стійкість на розрив, повітря проникливості, компресії))
 • · Матрац, виготовлений з безпечних для людини матеріалів і має сертифікатOEKO-TEX® Class 1 (можливе використання для дітей у віці від 0 до 2 років – максимальні вимоги до безпеки матеріалів)

massag-1.jpg     massag-2.jpg  А

 

Чохол матраца – терморегулююча тканина з додаванням віскози та 3Д волокном, забезпечує формування комфортного мікроклімату на поверхні матрацу

  В

 

Анатомічна піна Memoform® 2 см з масажним ефектом – вшита в чохол з однієї сторони і знаходиться максимально близько до тіла, забезпечує пасивний масажний ефект

  С

 

Анатомічна піна Memoform® 2 см - для поліпшення комфорту та зняття зворотнього тиску

  D

 

Несуча основа внутрішнього блоку - ортопедична піна Elioform® 19 см      Лазерна різка піни (Memoform® вшита в чохол), формує пірамідальну поверхню для створення масажного ефекту, а також диференційної підтримки голови, пліч, спини та ніг під час сну та відпочинку.

Технічні характеристики матрацу:

 

 1. Висота – 25 см
 2. Тип блоку – безпружиний
 3. Чохол – з´ємний на блискавці
 4. Тип пакування – скрутка вакуум
 5. Рівень комфорту – жорсткий / помірний / ідеальний
 6. Рівень ортопедичного ефекту – max
 7. Рівень анатомічного ефекту – medium soft
 8. Терморегуляція чохла – medium
 9. Навантаження на одне спальне місце – до 160 кг
 10. Гарантія (блок) – 5 років
 11. Рекомендований термін використання до 12 років

Дуже зручний матрац з перехідним рівнем комфорту – матрац щільний, але дуже комфортний і не має зайвої м’якості.

Сучасна формула будування внутрішнього блоку – щільний ортопедичний шар-фундамент піни Elioform® + комфортний верхній шар, який складається з 2 см анатомічної піни Memoform®, та 2 см масажної піни Memoform Touch®, яке вшита в чохол.

Підходить для всіх користувачів різного віку, зросту та ваги. Може використовуватися як дитячий, або підлітковий матрац. Універсальність досягається за рахунок конструкції внутрішнього блоку та властивостей піни власного виробництва. Піна Elioform® та Memoform® максимально чітко розподіляють вагу тіла по поверхні матрацу, цим саме забезпечують ортопедичний ефект для хребта. На цьому матраці зручно спати в різних позах – на спині, на животі, та на боку.

Рекомендовано людям, які мають проблеми з хребтом, а саме: сколіоз, остеохондроз, дегенеративні змінення та протрузії міжхребетних дисків, радикуліт.

Одна з головних властивостей та переваг матрацу – це використання пірамідальної піни Memoform® для утворення пасивного масажного ефекту. Завдяки цій властивості, у матраца збільшено комфорт, максимальне розслаблення м’язового корсету, реактивація циркуляції крові та лімфи.


Сертифікація матрацу:

Magniflex_Catalogo2023_ENG mod linda_bassa-128.png

    Сертификат экзаменов и исследований по эргономике совместно с Флорентийским Университетом. Высокий уровень научной обоснованности в разделе ортопедических изделий и изучение сна.

m18.png

   Сертификат 100% итальянское производство, дизайн, страна происхождения, а также месторасположение фабрики (Италия, г. Прато)

Сертифікат відповідності стандартам та вимогам ЄС 745/2017, що до медичних пристроїв непрямого використання

    Сертификат соответствия стандартам и требованиям ЕС 745/2017 по медицинским устройствам косвенного использования

Сертифікат відповідності вимогам безпеки 1 класу на кінцевий товар. Сертифіковано як тканина чохла, внутрішній блок, комплектуючи та витратні матеріали.

    Сертификат соответствия требованиям безопасности 1-го класса на конечный товар. Сертифицирован как ткань чехла, внутренний блок, комплектующие и расходные материалы.

Характеристики
Производитель
Alessanderx S.p.a.
Страна производитель
Италия
Гарантия, лет
2
Ортопедический эффект
4
Анатомический эффект
4
Уровень комфорта
комбинированный (3 варианта)
Анатомические зоны
3 зоны
Ортопедические зоны
3 зоны
Гипоаллергенный
Да
Противоклещевая обработка
Да
Жесткость матраса
Комфорт
Тип упаковки
вакуумная рулонная
Сторона использования
двусторонний
Тип чехла
съёмный
Высота, см
25
Тип наполнителя
беспружинный
Весовая нагрузка на спальное место
до 160 кг
Запрос по товару