ГлавнаяФУТОНЫФУТОН USLEEPФутон Usleep Sleep Roll Air Comfort 3+1 Lite 70x190

Футон Usleep Sleep Roll Air Comfort 3+1 Lite 70x190

Производитель: USLEEP
Нашли дешевле?
В таком случае звоните Нам, пишите Нам, Мы предложим Вам ещё лучшую цену!
1 700,00грн.
Футоны
Высота: 6
Размер: 70х190
Тип: Без Пружин
Жесткость: мягкий
Состав: Softex
Наполнение: Латексована бавовна
Чехол: Жаккард

Склад:

- Чохол з високоякісного жакарду

- Захисне полотно SpanGuard

- Softex

- Латексована бавовна

- Softex

- Захисне полотно SpanGuard

Жорсткість: м'який (2/2)

Висота: 6 см

Максимальне навантаження: до 80 кг на одне спальне місце

Гарантія: 18 місяців

Базовий матрац серії Usleep SpeepRoll. Відмінно вирівнює будь-які нерівності дивана і володіє відмінним ортопедичним ефектом. М'якість і пружність матрацу надає ортопедичний матеріал Softex.

✓ Висота тонкого матраца

Тонкий матрац з серії SleepRoll має достатню висоту, щоб зробити рівною поверхню будь-якого дивана, тахти або старого матраца. Стандартна товщина виробу - 60 мм. Зверніть увагу! Це в 2 рази більше, ніж у інших подібних стандартних топерах. Досягається такий результат кількістю і щільністю шарів наповнювачів, які роблять матрац вищим і функціональнішим. Завдяки багатошаровості, матраци тривалий час зберігають комфортну жорсткість, чудові ортопедичні параметри, прекрасно вирівнюють будь-яку поверхню, призначену для сну.

✓ Зручне і компактне зберігання топера

Переваги моделей SleepRoll - просте зберігання в рулоні. Така особливість забезпечує компактне зберігання в шафі, в коморі та в будь-якому вільному кутку кімнати. Фактично, складати їх не можна, оскільки вони втрачають споживчі характеристики. Топери Usleep без проблем і без втрати експлуатаційних параметрів можуть зберігатися згорнутими в рулон.

✓ Чохол з щільної якісної тканини

Якісний і приємний на дотик чохол дуже важлива деталь, яку не варто випускати з уваги. По-перше, це приємно і практично, а по-друге - якісний чохол забезпечує безпроблемну тривалу експлуатацію тонкого матраца. Чохли наших тонких матраців виконані з приємної на дотик щільної тканини, яка не викликає алергії, має спеціальну прокладку, що забезпечує ефективне провітрювання внутрішніх шарів наповнення.

✓ Зручне зберігання і транспортування

Виробник подбав про те, щоб матрац було зручно транспортувати, використовуючи ремені-фіксатори і ремінь-ручку для перенесення. Ремені надійно фіксують матрац в згорнутому стані, а на додаток передбачена ручка для перенесення виробу. Всі моделі серії SleepRoll комплектуються таким функціональним доповненням, що допомагає зробити використання виробу максимально комфортним і зручним.

Матеріали і технології:

SpanGuard - міцний, захисний матеріал, який надійно захищає наповнення Вашого матраца. SpanGuard оснащений мікропорами, які пропускають повітря і забезпечують якісну вентиляцію матраца. Завдяки гладкій і рівномірній поверхні матеріалу SpanGuard забезпечується легке зняття чохла з матраца.

Softex - даний матеріал є ексклюзивною розробкою компанії Usleep. Мікроволокна в матеріалі Softex скріплені між собою за допомогою температури (безклеєвий метод) і розташовані особливим чином. Під час сну волокна в Softex "пружинять", тим самим створюючи унікальний ортопедичний ефект.

Латексована бавовна - щільний шар латексованої бавовни, який додає матрацу додаткову пружність і ортопедичний ефект.

Виробник: ТМ USLEEP (Україна)

Запрос по товару