ГлавнаяМАТРАСЫUSLEEPПружинний ортопедичний матрац Usleep PhytoLife Red Sea 70х190

Пружинний ортопедичний матрац Usleep PhytoLife Red Sea 70х190

Производитель: USLEEP
Нашли дешевле?
В таком случае звоните Нам, пишите Нам, Мы предложим Вам ещё лучшую цену!
3 800,00грн.
Матрасы
Тип матраса: пружинный
Размер: 70х190
Жесткость: средней жесткости
Нагрузка на 1 спальное место, кг: 140
Тип пружинного блока: "Pocket Spring"
Высота: 20

Склад:

- Чохол з подвійного жакарда

- Softex SPA (морські водорості)

- Захисне полотно SpanGuard

- латексована бавовна

- ThermoFelt

- Пружинний блок Pocket Spring 14 см

- ThermoFelt

- латексована бавовна

- Захисне полотно SpanGuard

- Softex SPA (морські водорості)

- Єврокаркас посилений, потрійна рамка зі сталі

Жорсткість: середній (3/3)

Висота: 20 см

Максимальне навантаження: до 140 кг на одне спальне місце

Гарантія: 18 місяців

Ортопедичний матрац PHYTOLIFE RED SEA – виробляється на основі незалежних пружин Pocket Spring і має прекрасний ортопедичний ефект. Всі елементи блоку функціонують незалежно від сусідніх, завдяки чому досягається ефективна підтримка хребта. Дана модель має симетричну жорсткість. Середньо-жорсткі матраци є універсальними і підходять усім без винятку.

Основу матраца складають такі матеріали, як латексованна бавовна, що надає поверхні додатковий комфорт, а також Softex SPA (морські водорості) - матеріал, який забезпечує відмінний ортопедичний і масажний ефект. За надання необхідної пружності виробу відповідає щільний та еластичний ThermoFelt. Для захисту шарів-наповнювачів матраца від впливу пружинного блоку використовується міцний шар SpanGuard.

Чохол даної моделі виготовлений з подвійного жаккарда. Він відрізняється підвищеною зносостійкістю і практичністю. Конструкція матраца PhytoLife Red Sea має потрійне посилення каркаса металевими рамками і доповнена високоміцним Єврокаркасом, який не дозволяє краям матраца деформуватись. Наша компанія надає гарантію на всі матраци терміном на 18 місяців.

Матеріали і технології:

Softex SPA (морські водорості) - матеріал є ексклюзивною розробкою компанії Usleep. Мікроволокна Softex SPA містять високу кількість морських водоростей Zostera Marina. Мікроволокна в матеріалі Softex SPA скріплені між собою за допомогою температури (безклейовий метод) і розташовані особливим чином. Під час сну волокна в Softex SPA "пружинять" тим самим створюють унікальний ортопедичний ефект і забезпечують хороший масажний ефект. Має здатність до ароматерапії, тим самим зміцнюючи імунітет і нервову систему людини.

Латексованна бавовна - це основний, базовий шар ортопедичного матраца. Шар щільний, але при цьому добре пружинить, забезпечує відмінну ергономічну підтримку тіла під час сну.

Захисне полотно SpanGuard - якісний матеріал, призначений для захисту вмісту матраца. Полотно виготовлено за унікальною технологією, містить мікропори, що забезпечують прекрасну вентиляцію ортопедичного матраца.

ThermoFelt - еластичний, щільний матеріал, створений на основі суміші вовни і стовідсоткової бавовни. Товщина шару від 2 до 4 см. Призначення шару - додатковий захист і жорстка основа для ортопедичного матраца.

Пружинний блок Pocket Spring - пружинний блок складається з незалежних пружин. Кожна пружинка упакована в окремий чохол, створений з нетканого матеріалу. Матраци в яких використовується пружинний блок Pocket Spring забезпечують зональну підтримку тіла, рівномірно розподіляючи навантаження, добре розвантажуючи хребет.

Жаккард має високу щільність плетіння нитки, вона міцна і довговічна, має в своєму складі бавовна і поліестер. Покривна тканина жаккард забезпечує довгий термін служби матраца і гарний зовнішній вигляд.

Виробник: USLEEP (Україна)

Запрос по товару