Интернет магазин матрасовОДЕЯЛАDORMEOОдеяло Симфония 3-в-1 зелений 130х190

Одеяло Симфония 3-в-1 зелений 130х190

Производитель: DORMEO
Нашли дешевле?
В таком случае звоните Нам, пишите Нам, Мы предложим Вам ещё лучшую цену!
1 099,00грн.
Одеяла
Размер одеяла: 130х190
Наполнение одеяла: Wellsleep

Гармонія форми та вмісту

Набір Симфонія 3в1 складається з симпатичної подушки та ковдри, яку можна перетворити на більшу за розміром подушку для кращої підтримки та максимального комфорту. Отже до ваших послуг:

у розкладеному стані – елегантна ковдра та практична подушка для затишного відпочинку,

у складеному стані – велика декоративна подушка, з якою інтер’єр виглядає акуратно та доглянуто.

При розкладанні комплекту Dormeo Symphony не варто хвилюватись, що ви загубите чохол для подушки, оскільки він прикріплений до зручної маленької кишені збоку меншої подушки за допомогою блискавки. Складати та зберігати ковдру та подушку в більшій подушці дуже просто: складаєте ковдру, обгортаєте нею меншу подушку та натягуєте чохол для подушки на ковдру.

Покриття ковдри/подушки Symphony виготовлене зі спеціальної мікрофібри, яка на дотик нагадує ніжну персикову шкіру. В поєднанні з легким та пружнім мікрофібровим наповненням Wellsleep, яке є чудовою штучною альтернативою гусячому пуху, це забезпечує приємне відчуття спокою, дозволяє розслабитись та відпочити від звичних турбот.

Набір Dormeo Symphony 3 в 1 створює особливу атмосферу як у спальні, так і у вітальні – під час перегляду фільмів або бесіди з друзями.

На м’якенькому кольоровому покривалі із задоволенням грають діти. Тож ви можете покласти його на підлогу або прикрасити диван в одній з кімнат.

А в найхолоднішу погоду накрийте ковдрою Симфонія свою звичайну ковдру – вона допоможе утримати більше тепла навколо вашого тіла, легко зігрітися і швидко заснути.

Цінуєте комфорт та вишуканий стиль?

Уявіть: довгий зимовий вечір, у вашому домі тепло й затишно, в долонях велика чашка з гарячим напоєм, на колінах – улюблена книга... Чого ж іще можна бажати для повного задоволення? Тепер ви знаєте відповідь – це розкішний інноваційний комплект ковдра + подушка Дормео Симфонія!

Запрос по товару