Топер Ренью 90х190

Производитель: DORMEO
Нашли дешевле?
В таком случае звоните Нам, пишите Нам, Мы предложим Вам ещё лучшую цену!
2 199,00грн.
Топперы
Размер: 90х190
Состав: Memory Foam
Дополнительные свойства: анитиаллергенный и антибактериальный
Уровень жесткости: Мягкий
Чехол: Сьемный
Высота: 6
Пружинный блок: беспружинный

Хронічна втома, роздратування, біль у спині... В чому причина?

Не виключено, що справжній винуватець – ваш старий матрац, жорсткий диван або просіла кушетка! І все ж таки вам шкода їх викидати... Шукаєте більш просте і доступне за ціною рішення? Воно перед вами: просто покладіть на свою звичайну постіль наматрацник Дормео Ренью 6 см і отримайте довгоочікуваний перепочинок!

Перерозподіл навантаження – щоб спати, а не ворочатись!

Основу наматрацника Dormeo Renew становить шар в'язкоеластичної піни з пам'яттю товщиною 6 см. Цей сучасний матеріал відрізняється унікальною здатністю адаптуватися до форми й температури вашого тіла, забезпечуючи надійну підтримку, але не створюючи при цьому зворотного тиску на м'язову та кісткову структуру. (Тим самим зменшується ризик розвитку пролежнів).

Коли ви лягаєте на піну з пам'яттю, певні частини вашого тіла – спина, плечі, стегна – тиснуть на поверхню сильніше. У цих контактних точках тіло передає піні більше тепла, змушуючи її розм'якшуватися саме там, де це потрібно. А щойно тиск зникає, матеріал знову приймає початкову форму. Таким чином, за рахунок ослаблення надлишкового тиску і болю в ключових точках ви отримуєте можливість краще висипатись, замість того, щоб ворочатись всю ніч.

До речі, піна з пам'яттю – несприятливе середовище для пилових кліщів. Тому її рекомендують людям, які страждають від алергії. Зітхніть з полегшенням!

Анатомічна форма + комфортний вміст

Подушка, яка поставляється в комплекті до наматрасника Ренью, також покликана полегшити біль в шиї і спині. Дві сторони різної висоти та спеціальний, чутливий до температури, матеріал допомагають вибрати максимально зручне положення голови під час сну.

Замовляйте наматрацник Ренью 6 см – насолодіться чудовою можливістю поліпшити свій відпочинок!

Переваги

Повноцінний сон і відпочинок – без необхідності заміни старого матрацу або дивану

Піна з пам'яттю – адаптується до ліній вашого тіла і дарує приємне відчуття невагомості

Анатомічні властивості

Не схильний до накопичення неприємних запахів

Безпечний для навколишнього середовища

Приємне м'яке покриття – знімається для прання

Запрос по товару